6 Avg / Sob
10.00 / Velika dvorana

ČU-ČU. ŽVIŽG. HOV! 2+

Vít Peřina in ekipa / Naivno gledališče Liberec, Češka republika / 35 minut
RazprodanoIzven
12.00 / Velika dvorana

ČU-ČU. ŽVIŽG. HOV! 2+

Vít Peřina in ekipa / Naivno gledališče Liberec, Češka republika / 35 minut
RazprodanoIzven
7 Avg / Ned
10.00 / Avditorij

CAR ŽIVALI 3+

Joseph Nzobandora / Gledališče MalihVelikih, Ljubljana / 35 minut
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Mestni park / Art kamp

FRIDERIK, GRAJSKA PODGANA 3+

Javni zavod Ljubljanski grad, Ljubljana / 30 minut
BrezplačnoIzven
11 Avg / Čet
17.00 / Velika dvorana

MITCH-MATCH  3+

Selekcija stop animacije za otroke

Pekarna Magdalenske mreže / Stop Trik MFF / 30 min
BrezplačnoIzven
13 Avg / Sob
10.00 / Avditorij

ZGODBA NA GUMBE 4+

Avtorski projekt Jelene Sitar Cvetko in Igorja Cvetka / Gledališče Zapik, Ljubljana / 35 minut
RazprodanoIzven
11.00 / Avditorij

ZGODBA NA GUMBE 4+

Avtorski projekt Jelene Sitar Cvetko in Igorja Cvetka / Gledališče Zapik, Ljubljana / 35 minut
RazprodanoIzven
14 Avg / Ned
10.00 / Velika dvorana

SCOOOOOTCH! 2+

Les Nouveaux Ballets du Nord-Pas de Calais, Lille, Francija / 40 minut
RazprodanoIzven
11.15 / Velika dvorana

SCOOOOOTCH! 2+

Les Nouveaux Ballets du Nord-Pas de Calais, Lille, Francija / 40 minut
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Mestni park / Art kamp

ZVERINICE IZ REZIJE 3+

Avtorski projekt Jelene Sitar Cvetko in Igorja Cvetka / Gledališče Zapik, Ljubljana / 35 minut
BrezplačnoIzven
18 Avg / Čet
20.00 / Mala dvorana

STARI MLEKAR  15+

Selekcija stop animacije

Pekarna Magdalenske mreže / Stop Trik MFF Vanamehe film, 2019 / 88 minut
BrezplačnoIzven
19 Avg / Pet
20.00 / Intimni oder / GT22

GODZILLA TRIBUTE BAND 12+

Moment, Maribor / SNG Nova Gorica / 60 minut
Izven Nakup vstopnice
20 Avg / Sob
10.00 / Avditorij

OH LA LA 3+

Bernard Friot / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška / Colecive Ma-Théâ – / 35 minut
Izven Nakup vstopnice
21 Avg / Ned
10.00 / Velika dvorana

OKOLOLO 4+

Avtorica in režiserka Katarína Aulitisová / Lutkovno gledališče Bratislava, Slovaška / 50 minut
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Mala dvorana

Zrcalce  

Crane Creations Theatre Company
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Mestni park / Art kamp

CIRKUS GANIBILO 3+

Lutkovno gledališče Pupilla, Lendava, Slovenija / 40 minut
BrezplačnoIzven
19.00 / Mala dvorana

PLOČEVINASTA MINA 7+

Avtorica priredbe (po knjigi Pavla Hrnčířa) Katarína Aulitisová / Gledališče Piki, Slovaška / 50 minut
Izven Nakup vstopnice
25 Avg / Čet
18.00 / LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
20.00 / Intimni oder / GT22

USTVARJALEC VOJN 18+

Dafa Puppet Theatre, Češka / 45 minut
Izven Nakup vstopnice
26 Avg / Pet
18.00 / LGM

Lutkovni zajec in samostanska miš 6+

Borut Gombač
RazprodanoIzven
28 Avg / Ned
10.00 / Velika dvorana

REČI REČI 6+

Režiserja, koreografa in izvajalca Jan Rozman, Julia Keren Turbahn / Emanat / Lutkovno gledališče Ljubljana / FELD Theater für junges Publikum / 55 minut
Izven Nakup vstopnice
11.00 / pred UGM

DEBELA REPA 2+

Avtorja priredbe in režiserja Andrej Adamek in Mateja Šušteršič / Lutkovna skupina Bobek / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana / 30 minut
BrezplačnoIzven
18.00 / Mestni park / Art kamp

VES SVET JE MARMELADA 4+

Peter Svetina / Pripovedno gledališče gdč. Bazilike / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana / 35 minut
BrezplačnoIzven
31 Avg / Sre
18.00 / Velika dvorana

POVODNI MOŽ AMBROŽ 4+

Natalija Manojlović Varga in Andrej Rozman Roza / PLATFORMA SODOBNEGA PLESA, ZAVOD MOJA KREACIJA, MARIBOR / 45 minut
Izven Nakup vstopnice
19.00 / Prvi oder Prve gimnazije Maribor

Plašč 15+

Nikolaj Vasiljevič Gogolj / Umetniška akademija Osijek, Hrvaška
BrezplačnoIzven