1 Feb / Pon
10.00 / Nova gledališka dvorana, Murska Sobota

O Vili, ki vidi v temi 3+

László Bagossy / 55 min
LGM gostuje
2 Feb / Tor
9.15 / Nova gledališka dvorana, Murska Sobota

O Vili, ki vidi v temi 3+

László Bagossy / 55 min
LGM gostuje
3 Feb / Sre
9.00 / Velika dvorana

Kurent 6+

Aleš Šteger / Koproducent Mestno gledališče Ptuj
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Kurent 6+

Aleš Šteger / Koproducent Mestno gledališče Ptuj
Za zaključeno skupino
5 Feb / Pet
9.00 / Velika dvorana

Kurent 6+

Aleš Šteger / Koproducent Mestno gledališče Ptuj
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Kurent 6+

Aleš Šteger / Koproducent Mestno gledališče Ptuj
Za zaključeno skupino
6 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Kurent 6+

Aleš Šteger / Koproducent Mestno gledališče Ptuj
Izven
10 Feb / Sre
10.30 / Delavski dom Trbovlje

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
11 Feb / Čet
17.00 / Dom kulture Kamnik

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
18.30 / Dom kulture Kamnik

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
12 Feb / Pet
17.00 / Linhartova dvorana, Radovljica

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
13 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Zmrdica in Zmrdek 5+

Tamara Kučinović in Aja Kobe po motivih stripov Calvin & Hobbes Billa Wattersona in Durica Ivice / 40 min
Izven
15 Feb / Pon
10.00 / Nova gledališka dvorana, Murska Sobota

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
LGM gostuje
17.00 / Nova gledališka dvorana, Murska Sobota

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
LGM gostuje
16 Feb / Tor
9.00 / Nova gledališka dvorana, Murska Sobota

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
LGM gostuje
10.20 / Nova gledališka dvorana, Murska Sobota

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
LGM gostuje
17 Feb / Sre
10.00 / Velika dvorana

Zmrdica in Zmrdek 5+

Tamara Kučinović in Aja Kobe po motivih stripov Calvin & Hobbes Billa Wattersona in Durica Ivice / 40 min
Za zaključeno skupino
18 Feb / Čet
9.00 / Velika dvorana

Zmrdica in Zmrdek 5+

Tamara Kučinović in Aja Kobe po motivih stripov Calvin & Hobbes Billa Wattersona in Durica Ivice / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Zmrdica in Zmrdek 5+

Tamara Kučinović in Aja Kobe po motivih stripov Calvin & Hobbes Billa Wattersona in Durica Ivice / 40 min
Za zaključeno skupino
19 Feb / Pet
9.00 / Velika dvorana

Zmrdica in Zmrdek 5+

Tamara Kučinović in Aja Kobe po motivih stripov Calvin & Hobbes Billa Wattersona in Durica Ivice / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Zmrdica in Zmrdek 5+

Tamara Kučinović in Aja Kobe po motivih stripov Calvin & Hobbes Billa Wattersona in Durica Ivice / 40 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Velika dvorana

Zmrdica in Zmrdek 5+

Tamara Kučinović in Aja Kobe po motivih stripov Calvin & Hobbes Billa Wattersona in Durica Ivice / 40 min
Izven
20 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Zmrdica in Zmrdek 5+

Tamara Kučinović in Aja Kobe po motivih stripov Calvin & Hobbes Billa Wattersona in Durica Ivice / 40 min
Izven
27 Feb / Sob
10.00 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Odpovedano
10.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Izven
11.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Izven
29 Feb / Pon
9.00 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino