1 Apr / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sanje o zvezdi 6+

po motivih kratke zgodbe Charlesa Dickensa / 50 min
Izven Nakup vstopnice
3 Apr / Pon
8.20 / Farna dvorana v Šmihelu, Šmihel, Avstrija

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
9.30 / Farna dvorana v Šmihelu, Šmihel, Avstrija

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
10.40 / Farna dvorana v Šmihelu, Šmihel, Avstrija

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
4 Apr / Tor
8.20 / Tischlerjeva dvorana, Celovec, Avstrija

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
9.30 / Tischlerjeva dvorana, Celovec, Avstrija

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
10.40 / Tischlerjeva dvorana, Celovec, Avstrija

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
5 Apr / Sre
9.00 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Schulzentrum Eisenerz, Avstrija

Ko je Šlemil šel v Varšavo 5+

Isaac B. Singer / 45 min
LGM gostuje
10.30 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
6 Apr / Čet
8.20 / Farna dvorana v Šentjakobu, Šentjakob, Avstrija

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
9.00 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Farna dvorana v Šentjakobu, Šentjakob, Avstrija

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
10.00 / Minoritska cerkev

Časoskop 6+

dinamičen poklon mestu ob častitljivi 850-letnici

Koproducenta Mednarodni center lutkovne umetnosti Koper in Pokrajinski muzej Maribor / 60 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
10.40 / Farna dvorana v Šentjakobu, Šentjakob, Avstrija

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
12.00 / Minoritska cerkev

Časoskop 6+

dinamičen poklon mestu ob častitljivi 850-letnici

Koproducenta Mednarodni center lutkovne umetnosti Koper in Pokrajinski muzej Maribor / 60 min
Za zaključeno skupino
7 Apr / Pet
9.00 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Minoritska cerkev

Časoskop 6+

dinamičen poklon mestu ob častitljivi 850-letnici

Koproducenta Mednarodni center lutkovne umetnosti Koper in Pokrajinski muzej Maribor / 60 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
12.00 / Minoritska cerkev

Časoskop 6+

dinamičen poklon mestu ob častitljivi 850-letnici

Koproducenta Mednarodni center lutkovne umetnosti Koper in Pokrajinski muzej Maribor / 60 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Izven Nakup vstopnice
8 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
RazprodanoIzven
11.30 / Minoritska cerkev

Časoskop 6+

dinamičen poklon mestu ob častitljivi 850-letnici

Koproducenta Mednarodni center lutkovne umetnosti Koper in Pokrajinski muzej Maribor / 60 min
Izven Nakup vstopnice
13 Apr / Čet
9.00 / Velika dvorana

Svetloba 5+

Nebojša Pop Tasić / 60 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Svetloba 5+

Nebojša Pop Tasić / 60 min
Za zaključeno skupino
14 Apr / Pet
9.00 / Velika dvorana

Svetloba 5+

Nebojša Pop Tasić / 60 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Velika dvorana

Svetloba 5+

Nebojša Pop Tasić / 60 min
Abonma MaliIzven Nakup vstopnice
15 Apr / Sob
10.00 / Velika dvorana

Svetloba 5+

Nebojša Pop Tasić / 60 min
Izven Nakup vstopnice
19 Apr / Sre
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
20 Apr / Čet
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
21 Apr / Pet
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
22 Apr / Sob
10.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Mala dvorana

Bilo je nekoč v Afriki 4+

Lutkovno gledališče Koruzno zrno, Slov. Bistrica
Izven Nakup vstopnice
29 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Smehljajoče se jabolko 4+

Lutkovno gledališče Pupilla
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Mala dvorana

Smehljajoče se jabolko 4+

Lutkovno gledališče Pupilla
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Lutkovno gledališče Ljubljana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
17.00 / Lutkovno gledališče Ljubljana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje