2 Jan / Ned
10.00 / Minoritska cerkev

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Izven Nakup vstopnice
5 Jan / Sre
9.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
6 Jan / Čet
10.30 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
7 Jan / Pet
9.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
8 Jan / Sob
10.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
RazprodanoIzven
10.30 / SNG Nova Gorica

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
LGM gostuje
11.30 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Izven Nakup vstopnice
16.00 / SNG Nova Gorica

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
LGM gostuje
10 Jan / Pon
9.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
11 Jan / Tor
9.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
13 Jan / Čet
9.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Za zaključeno skupino
14 Jan / Pet
9.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Za zaključeno skupino
15 Jan / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Izven Nakup vstopnice
17 Jan / Pon
9.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Odpovedano
9.15 / Murska Sobota

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
LGM gostuje
10.30 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Odpovedano
10.40 / Murska Sobota

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
LGM gostuje
18 Jan / Tor
9.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Odpovedano
9.15 / Murska Sobota

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
LGM gostuje
10.30 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Odpovedano
10.40 / Murska Sobota

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
LGM gostuje
19 Jan / Sre
9.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 25 min
Za zaključeno skupino
21 Jan / Pet
9.00 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
Abonma ŽOGICAIzven Nakup vstopnice
22 Jan / Sob
10.00 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
Izven Nakup vstopnice
16.00 / Kulturni dom Slovenj Gradec

Gospod Zvezda 2+

Ludvik Středa in Pavel Polák / Obnovitev predstave iz leta 1993
LGM gostuje
26 Jan / Sre
9.00 / Velika dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
27 Jan / Čet
9.00 / Velika dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Kulturni dom Krško

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
LGM gostuje
18.00 / Kulturni dom Krško

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
LGM gostuje
28 Jan / Pet
10.30 / Velika dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Velika dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Abonma ZVERINICAZa zaključeno skupino
29 Jan / Sob
10.00 / Velika dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Izven Nakup vstopnice
10.00 / SLG Celje

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
LGM gostuje
11.30 / Velika dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / SLG Celje

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
LGM gostuje
17.00 / SLG Celje

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
LGM gostuje