December 2019

1 Dec / Ned
16.00 / Alma Mater Europaea, Maribor

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
16.00 / Festival Stična

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
3 Dec / Tor
8.30 /

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
10.30 /

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
18.00 / Minoritska cerkev

Besede iz hiše Karlstein 15+

Berta Bojetu / Koproducenta Umetnostna galerija Maribor in Umetniško društvo Konj / 45 min
Ta veseli dan kulture
BrezplačnoIzven
4 Dec / Sre
8.30 /

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
10.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
5 Dec / Čet
9.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
6 Dec / Pet
9.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Abonma ŽOGICAIzven
18.30 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Abonma ŽOGICAIzven
7 Dec / Sob
10.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
RazprodanoIzven
12.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Izven Nakup vstopnice
10 Dec / Tor
10.00 / Črnomelj

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
11 Dec / Sre
9.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Mala dvorana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
16.00 / Mala dvorana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
Za zaključeno skupino
12 Dec / Čet
9.00 / Mala dvorana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
13 Dec / Pet
9.00 / Mala dvorana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
Za zaključeno skupino
16.00 / Ministrstvo za kulturo RS, Ljubljana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
16.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
14 Dec / Sob
10.00 / Mala dvorana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
RazprodanoIzven
15.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
16.00 / Kulturni dom Kamnica

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
17.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
16 Dec / Pon
18.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
17 Dec / Tor
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
16.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
18 Dec / Sre
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
16.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
18.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
19 Dec / Čet
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
20 Dec / Pet
9.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
16.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
21 Dec / Sob
10.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
RazprodanoIzven
11.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Izven Nakup vstopnice
15.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
22 Dec / Ned
11.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
28 Dec / Sob
10.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
RazprodanoIzven