1 Okt / Tor
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
2 Okt / Sre
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
3 Okt / Čet
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
4 Okt / Pet
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
5 Okt / Sob
10.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
RazprodanoIzven
7 Okt / Pon
10.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
8 Okt / Tor
9.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
9 Okt / Sre
9.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
10 Okt / Čet
9.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Iz knjige na oder
Izven Nakup vstopnice
11 Okt / Pet
10.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Abonma ZVERINICAIzven Nakup vstopnice
19.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Abonma JOZEFINARazprodanoIzven
12 Okt / Sob
10.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
RazprodanoIzven
17.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Izven Nakup vstopnice
14 Okt / Pon
10.00 / Festival Assitej, Čakovec, Hrvaška

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
LGM gostuje
16 Okt / Sre
LGM gostuje
17 Okt / Čet
LGM gostuje
LGM gostuje
17.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Abonma ŽOGICARazprodanoIzven
LGM gostuje
18 Okt / Pet
17.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Abonma ŽOGICAZa zaključeno skupino
19 Okt / Sob
10.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
RazprodanoIzven
10.30 / Kulturni dom Slovenj Gradec

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
RazprodanoIzven
21 Okt / Pon
9.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
22 Okt / Tor
9.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
23 Okt / Sre
9.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
24 Okt / Čet
9.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
17.00 /

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
LGM gostuje
18.30 /

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
LGM gostuje
25 Okt / Pet
18.00 / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
PremieraLGM gostuje
26 Okt / Sob
10.00 / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
LGM gostuje