November 2017

4 Nov / Sob
10.00 / Mala dvorana

Mojca Pokrajculja 2+

Gledališče Zapik
RazprodanoIzven
10.30 / SNG Nova Gorica

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Mojca Pokrajculja 2+

Gledališče Zapik
RazprodanoIzven
16.00 / Mala dvorana

Mojca Pokrajculja 2+

Gledališče Zapik
Izven Nakup vstopnice
16.00 / SNG Nova Gorica

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
LGM gostuje
5 Nov / Ned
11.00 / Rijeka, Hrvaška

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
18.00 / Rijeka, Hrvaška

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
7 Nov / Tor
8.30 / Wildon, Avstrija

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
10.30 / Wildon, Avstrija

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
9 Nov / Čet
10.30 / Ruše

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
11 Nov / Sob
11.00 / Vrhnika

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
11.00 / Siti Teater, Ljubljana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
16 Nov / Čet
8.30 / Laßnitzhaus Deutschlandsberg, Avstrija

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
10.30 / Laßnitzhaus Deutschlandsberg, Avstrija

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
18.00 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
PremieraZa zaključeno skupino
18 Nov / Sob
10.00 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Izven Nakup vstopnice
20 Nov / Pon
9.00 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Za zaključeno skupino
21 Nov / Tor
10.30 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Za zaključeno skupino
13.00 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Za zaključeno skupino
22 Nov / Sre
9.00 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Za zaključeno skupino
23 Nov / Čet
10.30 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
PremieraZa zaključeno skupino
19.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
PremieraZa zaključeno skupino
24 Nov / Pet
9.00 / Velika dvorana

Rdeča Kapica 3+

Jera Ivanc / Koproducent Zavod Bufeto / 45 min
Za zaključeno skupino
25 Nov / Sob
10.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Izven Nakup vstopnice
27 Nov / Pon
9.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
28 Nov / Tor
9.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
29 Nov / Sre
9.00 / Velika dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Velika dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Za zaključeno skupino
30 Nov / Čet
9.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Velika dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Abonma VečjiIzven Nakup vstopnice