4 Apr / Sre
9.30 / Delavski dom Trbovlje

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
5 Apr / Čet
8.50 /

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
10.30 /

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
6 Apr / Pet
8.50 /

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
9.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Abonma VečjiIzven Nakup vstopnice
7 Apr / Sob
10.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
RazprodanoIzven
10.30 / Kulturni dom Slovenj Gradec

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
11.30 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Izven Nakup vstopnice
9 Apr / Pon
9.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
13 Apr / Pet
17.00 / SNG Drama Ljubljana

Svetloba 5+

Nebojša Pop Tasić / 60 min
LGM gostuje
14 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Diči, diča! 2+

Hiša otrok in umetnosti in Lutkovno gledališče FRU-FRU
RazprodanoIzven
11.00 / SNG Drama Ljubljana

Svetloba 5+

Nebojša Pop Tasić / 60 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Diči, diča! 2+

Hiša otrok in umetnosti in Lutkovno gledališče FRU-FRU
Izven Nakup vstopnice
16 Apr / Pon
10.30 / Mala dvorana

Zaljubljeni žabec 2+

Lutkovno gledališče Fru-Fru / 35 min
Za zaključeno skupino
17 Apr / Tor
9.00 / Mala dvorana

Zaljubljeni žabec 2+

Lutkovno gledališče Fru-Fru / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Zaljubljeni žabec 2+

Lutkovno gledališče Fru-Fru / 35 min
Za zaključeno skupino
18 Apr / Sre
9.30 / Novo mesto

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
11.00 / Novo mesto

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
19 Apr / Čet
10.00 / Novo mesto

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
17.00 / Novo mesto

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
18.30 / Novo mesto

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
18.30 / Novo mesto

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
20 Apr / Pet
17.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Odpovedano
21 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Izven Nakup vstopnice
28 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Čuk na palici 3+

Svetlana Makarovič / Kulturni zavod Kult, Nika Bezeljak, Laura Zafred / 40
Odpovedano