1 Apr / Pon
9.00 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Murska Sobota

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
10.30 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Murska Sobota

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
2 Apr / Tor
9.00 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
9.15 / Murska Sobota

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
10.30 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
4 Apr / Čet
8.45 / Kulturzentrum, Mureck, Avstrija

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
9.00 / Cankarjev dom, Ljubljana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Kulturni bazar
LGM gostuje
10.45 / Kulturzentrum, Mureck, Avstrija

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
5 Apr / Pet
17.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Abonma ŽOGICAZa zaključeno skupino
18.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Abonma ŽOGICAZa zaključeno skupino
6 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
RazprodanoIzven
10.00 / Kulturni dom Franca Bernika, Domžale

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
RazprodanoIzven
8 Apr / Pon
9.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
LGM gostuje
9 Apr / Tor
9.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10 Apr / Sre
8.45 / Anger, Avstrija

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
18. Regionales Theaterfestival KuKuk
LGM gostuje
10.00 / Karlovac, Hrvaška

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
LGM gostuje
10.45 / Anger, Avstrija

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
18. Regionales Theaterfestival KuKuk
LGM gostuje
11 Apr / Čet
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
12 Apr / Pet
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
13 Apr / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Izven Nakup vstopnice
15.00 / Cankarjev dom, Ljubljana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
LGM gostuje
17.00 / Cankarjev dom, Ljubljana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
LGM gostuje
15 Apr / Pon
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Cankarjev dom, Ljubljana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
LGM gostuje
17 Apr / Sre
9.30 / Delavski dom Trbovlje

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
19 Apr / Pet
9.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Odpoved zaradi odsotnosti gostujočega igralca.
Odpovedano
9.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Za zaključeno skupino
10.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Za zaključeno skupino
20 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Izven Nakup vstopnice
19.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Odpoved zaradi odsotnosti gostujočega igralca.
Odpovedano
23 Apr / Tor
9.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
24 Apr / Sre
10.00 / Mala Nedelja

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
25 Apr / Čet
10.00 / Kulturni dom Križevci

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
26 Apr / Pet
10.00 / Kulturni dom Veržej

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
27 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Izven Nakup vstopnice