3 Mar / Sob
10.00 / Prešernovo gledališče Kranj

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
LGM gostuje
6 Mar / Tor
9.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
7 Mar / Sre
9.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
8 Mar / Čet
9.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
9 Mar / Pet
9.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
10 Mar / Sob
10.00 / Mala dvorana

Diči, diča! 2+

Hiša otrok in umetnosti in Lutkovno gledališče FRU-FRU
Izven Nakup vstopnice
10.30 / Velenje

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Diči, diča! 2+

Hiša otrok in umetnosti in Lutkovno gledališče FRU-FRU
Izven Nakup vstopnice
11 Mar / Ned
LGM gostuje
12 Mar / Pon
LGM gostuje
LGM gostuje
13 Mar / Tor
LGM gostuje
LGM gostuje
15 Mar / Čet
9.00 / Mala dvorana

Pozor, lutka gre!  

Program območnega srečanja lutkovnih skupin

Za zaključeno skupino
16 Mar / Pet
9.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
17 Mar / Sob
10.00 / Mala dvorana

Začarani čajnik iz Čudežnega zaboja  3+

Japonska pravljica

Pripovedno gledališče gospodične Bazilike
Izven Nakup vstopnice
10.00 / Vransko, Vransko

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
17.00 / Cankarjev dom, Ljubljana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
LGM gostuje
17.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Izven Nakup vstopnice
19 Mar / Pon
9.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
20 Mar / Tor
9.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
21 Mar / Sre
9.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
22 Mar / Čet
9.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
23 Mar / Pet
17.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
21. PRIPOVEDOVALSKI FESTIVAL
Izven Nakup vstopnice
24 Mar / Sob
10.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Izven Nakup vstopnice
10.30 / SNG Nova Gorica

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
LGM gostuje
18.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
PremieraZa zaključeno skupino
18.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
PremieraZa zaključeno skupino
27 Mar / Tor
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
28 Mar / Sre
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
29 Mar / Čet
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
30 Mar / Pet
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
19.00 / Minoritska cerkev

Besede iz hiše Karlstein 15+

Berta Bojetu / Koproducenta Umetnostna galerija Maribor in Umetniško društvo Konj / 45 min
Abonma NajvečjiIzven Nakup vstopnice
31 Mar / Sob
10.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Izven Nakup vstopnice
15.00 / Cankarjev dom, Ljubljana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
17.00 / Cankarjev dom, Ljubljana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje