1 Okt / Čet
9.30 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
17.00 / Minoritska cerkev

Nestanovitni zrak / D'un Air Instable 12+

Laurent Bigot / Les Évolutionnaires, Francija / 30 min
MAMO abonmaIzven Nakup vstopnice
20.00 / Minoritska cerkev

Nestanovitni zrak / D'un Air Instable 12+

Laurent Bigot / Les Évolutionnaires, Francija / 30 min
MAMO abonmaIzven Nakup vstopnice
2 Okt / Pet
9.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
10.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / 15. mednarodni festival LUTKE 2020, Ljubljana

Zatočišče / Gimme Shelter 15+

Violaine Fimbel / Koproducenti Compagnie Yôkaï, Charleville-Mezieres, Le Manège - Scène Nationale, Studio Césaré - CNC / 70 min
LGM gostuje
14.30 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
17.00 / 15. mednarodni festival LUTKE 2020, Ljubljana

Zatočišče / Gimme Shelter 15+

Violaine Fimbel / Koproducenti Compagnie Yôkaï, Charleville-Mezieres, Le Manège - Scène Nationale, Studio Césaré - CNC / 70 min
LGM gostuje
20.00 / 15. mednarodni festival LUTKE 2020, Ljubljana

Zatočišče / Gimme Shelter 15+

Violaine Fimbel / Koproducenti Compagnie Yôkaï, Charleville-Mezieres, Le Manège - Scène Nationale, Studio Césaré - CNC / 70 min
LGM gostuje
3 Okt / Sob
10.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
RazprodanoIzven
10.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Festival sprehodov 2020
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
RazprodanoIzven
16.30 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
4 Okt / Ned
16.30 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
5 Okt / Pon
8.45 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
11.15 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
6 Okt / Tor
9.00 / Center kulture Španski borci, Ljubljana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
9.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.15 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Teden otroka 2020, Glavni trg, Maribor

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
10.30 / Center kulture Španski borci, Ljubljana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
11.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Center kulture Španski borci, Ljubljana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
7 Okt / Sre
9.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.15 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
11.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
17.00 / 15. mednarodni festival LUTKE 2020, Ljubljana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
17.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Za zaključeno skupino
19.00 / 15. mednarodni festival LUTKE 2020, Ljubljana

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
9 Okt / Pet
18.00 / 19. mednarodni festival gledališč za otroke, Banja Luka, Bosna in Hercegovina

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
10 Okt / Sob
10.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
PredpremieraRazprodanoIzven
10.30 / SNG Nova Gorica

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
18.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
PremieraRazprodanoIzven
12 Okt / Pon
9.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
13 Okt / Tor
9.00 / Minoritska cerkev

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
14 Okt / Sre
9.00 / Minoritska cerkev

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
15 Okt / Čet
10.30 / Mali oder SNG Maribor

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mali oder SNG Maribor

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Abonma ŽOGICAIzven
16 Okt / Pet
10.30 / Mali oder SNG Maribor

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mali oder SNG Maribor

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Abonma ŽOGICAOdpovedano
18.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
17 Okt / Sob
10.00 / Mali oder SNG Maribor

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Odpovedano
11.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
18.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
PremieraLGM gostuje
19 Okt / Pon
17.30 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
19.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
20 Okt / Tor
17.30 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
19.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
21 Okt / Sre
17.30 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
19.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
22 Okt / Čet
17.30 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
19.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
23 Okt / Pet
17.30 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
19.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
24 Okt / Sob
11.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
18.00 / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje