1 Feb / Sob
10.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
RazprodanoIzven
10.00 / Kulturni dom Franca Bernika, Domžale

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Izven Nakup vstopnice
3 Feb / Pon
9.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
4 Feb / Tor
9.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
5 Feb / Sre
9.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
6 Feb / Čet
9.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Za zaključeno skupino
7 Feb / Pet
9.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Za zaključeno skupino
9.00 / Festival Bobri, Ljubljana

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
LGM gostuje
9.00 / Festival panoptikum, Nürnberg, Nemčija

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
LGM gostuje
10.30 / Festival Bobri, Ljubljana

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
LGM gostuje
11.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Festival panoptikum, Nürnberg, Nemčija

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
LGM gostuje
17.00 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
PremieraLGM gostuje
8 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
RazprodanoIzven
12.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Izven Nakup vstopnice
15.00 / Festival panoptikum, Nürnberg, Nemčija

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
LGM gostuje
16.00 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
17.00 / Festival panoptikum, Nürnberg, Nemčija

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
LGM gostuje
9 Feb / Ned
11.00 / Festival panoptikum, Nürnberg, Nemčija

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
LGM gostuje
14.30 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
10 Feb / Pon
9.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
11 Feb / Tor
9.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
11.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Za zaključeno skupino
12 Feb / Sre
9.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
11.00 / Velika dvorana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
Za zaključeno skupino
14.30 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
13 Feb / Čet
10.00 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
15.00 / Dschungel, Dunaj, Avstrija

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
LGM gostuje
14 Feb / Pet
17.00 / SNG Drama Ljubljana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
LGM gostuje
15 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Žabec pozimi 2+

35 min
Gostuje Lutkovno gledališče Fru-Fru
RazprodanoIzven
11.00 / SNG Drama Ljubljana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
LGM gostuje
11.00 / Velika dvorana

Žabec pozimi 2+

35 min
Gostuje Lutkovno gledališče Fru-Fru
Izven Nakup vstopnice
17.00 / SNG Drama Ljubljana

Polž na potepu na kitovem repu 3+

Po motivih slikanice Julie Donaldson in Axela Schefflerja / 45 min
LGM gostuje
18 Feb / Tor
10.00 / Kulturni dom Krško

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
18.00 / Kulturni dom Krško

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
19 Feb / Sre
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
20 Feb / Čet
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
21 Feb / Pet
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
22 Feb / Sob
10.00 / Prešernovo gledališče Kranj

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
10.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Lutkovno gledališče Ljubljana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
LGM gostuje
23 Feb / Ned
10.00 / Lutkovno gledališče Ljubljana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
LGM gostuje
24 Feb / Pon
9.00 / LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
25 Feb / Tor
9.00 / LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
26 Feb / Sre
9.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
16.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Izven Nakup vstopnice
27 Feb / Čet
9.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
16.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
28 Feb / Pet
9.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
12.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
29 Feb / Sob
10.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
RazprodanoIzven
10.30 / SNG Nova Gorica

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Izven Nakup vstopnice