November 2019

2 Nov / Sob
10.00 / Mala dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Izven Nakup vstopnice
4 Nov / Pon
9.00 / Mala dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Za zaključeno skupino
5 Nov / Tor
9.00 / Mala dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Za zaključeno skupino
6 Nov / Sre
9.00 / Mala dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Za zaključeno skupino
9 Nov / Sob
10.00 / Mala dvorana

Kroki in prijatelji 2+

Umetniško društvo Konj, Lutkovno gledališče Fru-Fru / 30 min
gostuje Lutkovno gledališče Fru-Fru
RazprodanoIzven
10.00 / Kulturni dom Franca Bernika, Domžale

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Kroki in prijatelji 2+

Umetniško društvo Konj, Lutkovno gledališče Fru-Fru / 30 min
gostuje Lutkovno gledališče Fru-Fru
RazprodanoIzven
13 Nov / Sre
9.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
14 Nov / Čet
9.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
16.00 / Spare Parts Puppet Theatre, Fremantle, Avstralija

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
15 Nov / Pet
9.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
16 Nov / Sob
10.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
RazprodanoIzven
17 Nov / Ned
16.00 / Slovenski klub Perth, Avstralija

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
20 Nov / Sre
9.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
PREDPREMIERA
Izven
21 Nov / Čet
9.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
PremieraIzven
22 Nov / Pet
17.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Abonma ZVERINICAIzven
18.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Abonma ZVERINICAIzven Nakup vstopnice
23 Nov / Sob
10.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
RazprodanoIzven
11.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Izven Nakup vstopnice
25 Nov / Pon
9.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
26 Nov / Tor
9.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
27 Nov / Sre
9.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
28 Nov / Čet
9.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
29 Nov / Pet
9.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
19.00 / Mala dvorana

Biti Don Kihot 16+

Matija Solce / Teatro Matita / 60 min
gostuje Teatro Matita
Abonma JOZEFINAIzven Nakup vstopnice
30 Nov / Sob
10.00 / Velika dvorana

Brundagrrrrom!  

Gledališče Koper / 30 min
gostuje Gledališče Koper
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Kino Bežigrad, Ljubljana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje