1 Feb / Tor
9.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
2 Feb / Sre
9.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Odpovedano
3 Feb / Čet
9.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Odpovedano
4 Feb / Pet
9.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
5 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
RazprodanoIzven
12.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Izven Nakup vstopnice
8 Feb / Tor
10.00 / Avla LGM

Minoritska pot  

Sprehod po samostanu
BrezplačnoIzven
9 Feb / Sre
9.00 / Velika dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Odpovedano
10 Feb / Čet
9.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
9.00 / Velika dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
LGM gostuje
11 Feb / Pet
9.00 / Velika dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Odpovedano
9.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
LGM gostuje
10.30 / Velika dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
LGM gostuje
12 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Kako zorijo ježevci 5+

Peter Svetina / 40 min
Odpovedano
10.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Kosovelov dom, Sežana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
LGM gostuje
15 Feb / Tor
9.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Nadomestna predstava Rumi in kapitan
Odpovedano
10.30 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Nadomestna predstava Rumi in kapitan
Odpovedano
16 Feb / Sre
9.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Nadomestna predstava Rumi in kapitan
Odpovedano
10.30 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Nadomestna predstava Rumi in kapitan
Odpovedano
17 Feb / Čet
9.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Nadomestna predstava Rumi in kapitan
Odpovedano
10.30 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Nadomestna predstava Rumi in kapitan
Odpovedano
18 Feb / Pet
9.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Nadomestna predstava Rumi in kapitan
Odpovedano
10.30 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Nadomestna predstava Rumi in kapitan
Odpovedano
17.00 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
RazprodanoIzven
19 Feb / Sob
10.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Odpovedano
10.00 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
RazprodanoIzven
22 Feb / Tor
8.50 / Dom kulture Ljutomer

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
9.00 / Velika dvorana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Dom kulture Ljutomer

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
11.00 / Velika dvorana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
Za zaključeno skupino
23 Feb / Sre
8.50 / Dom kulture Ljutomer

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
9.00 / Velika dvorana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
Za zaključeno skupino
24 Feb / Čet
9.00 / Velika dvorana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
Za zaključeno skupino
25 Feb / Pet
9.00 / Velika dvorana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
Za zaključeno skupino
26 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Ponočnjaki 5+

Zvočno popotovanje skozi noč

Peter Kus in Tery Žeželj / koproducenta werk89, Dunaj, in Zavod Kuskus / 45 min
Izven Nakup vstopnice
10.30 / Avditorij Portorož

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
28 Feb / Pon
9.00 / Avla LGM

Potepini  

V času zimskih počitnic vabimo na interaktivno zvočno pot ob Dravi, vsak dan med 9. in 12. uro.
Izven Nakup vstopnice
10.00 / Studio LGM

Zimske lutkovne počitnice 5+

Cesarjeva nova oblačila

Izven Nakup vstopnice