18 Avg / Čet
20.00 / Mala dvorana

STARI MLEKAR  15+

Selekcija stop animacije

Pekarna Magdalenske mreže / Stop Trik MFF Vanamehe film, 2019 / 88 minut
BrezplačnoIzven
19 Avg / Pet
20.00 / Intimni oder / GT22

GODZILLA TRIBUTE BAND 12+

Moment, Maribor / SNG Nova Gorica / 60 minut
Izven Nakup vstopnice
20 Avg / Sob
10.00 / Avditorij

OH LA LA 3+

Bernard Friot / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana / Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Hrvaška / Colecive Ma-Théâ – / 35 minut
Izven Nakup vstopnice
21 Avg / Ned
10.00 / Velika dvorana

OKOLOLO 4+

Avtorica in režiserka Katarína Aulitisová / Lutkovno gledališče Bratislava, Slovaška / 50 minut
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Mala dvorana

Zrcalce  

Crane Creations Theatre Company
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Mestni park / Art kamp

CIRKUS GANIBILO 3+

Lutkovno gledališče Pupilla, Lendava, Slovenija / 40 minut
BrezplačnoIzven
19.00 / Mala dvorana

PLOČEVINASTA MINA 7+

Avtorica priredbe (po knjigi Pavla Hrnčířa) Katarína Aulitisová / Gledališče Piki, Slovaška / 50 minut
Izven Nakup vstopnice
25 Avg / Čet
18.00 / LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
20.00 / Intimni oder / GT22

USTVARJALEC VOJN 18+

Dafa Puppet Theatre, Češka / 45 minut
Izven Nakup vstopnice
26 Avg / Pet
18.00 / LGM

Lutkovni zajec in samostanska miš 6+

Borut Gombač
RazprodanoIzven
28 Avg / Ned
10.00 / Velika dvorana

REČI REČI 6+

Režiserja, koreografa in izvajalca Jan Rozman, Julia Keren Turbahn / Emanat / Lutkovno gledališče Ljubljana / FELD Theater für junges Publikum / 55 minut
Izven Nakup vstopnice
11.00 / pred UGM

DEBELA REPA 2+

Avtorja priredbe in režiserja Andrej Adamek in Mateja Šušteršič / Lutkovna skupina Bobek / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana / 30 minut
BrezplačnoIzven
18.00 / Mestni park / Art kamp

VES SVET JE MARMELADA 4+

Peter Svetina / Pripovedno gledališče gdč. Bazilike / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana / 35 minut
BrezplačnoIzven
31 Avg / Sre
18.00 / Velika dvorana

POVODNI MOŽ AMBROŽ 4+

Natalija Manojlović Varga in Andrej Rozman Roza / PLATFORMA SODOBNEGA PLESA, ZAVOD MOJA KREACIJA, MARIBOR / 45 minut
Izven Nakup vstopnice
19.00 / Prvi oder Prve gimnazije Maribor

Plašč 15+

Nikolaj Vasiljevič Gogolj / Umetniška akademija Osijek, Hrvaška
BrezplačnoIzven
1 Sep / Čet
19.00 / Prvi oder Prve gimnazije Maribor

Naj bo lučka 12+

Gledališka šola Prve gimnazije Maribor
BrezplačnoIzven
3 Sep / Sob
9.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
10.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
7 Sep / Sre
20.00 / Mala dvorana

Gluha republika 15+

Ilya Kaminsky
Izven Nakup vstopnice
9 Sep / Pet
17.00 / Sofia Puppet Fair, Sofija, Bolgarija

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
10 Sep / Sob
10.00 / Mala dvorana

VES SVET JE MARMELADA 4+

Peter Svetina / Pripovedno gledališče gdč. Bazilike / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana / 35 minut
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Sofia Puppet Fair, Sofija, Bolgarija

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
11 Sep / Ned
18.00 / Mala dvorana

Gluha republika 15+

Ilya Kaminsky
Izven Nakup vstopnice
20.00 / Mala dvorana

Gluha republika 15+

Ilya Kaminsky
Izven Nakup vstopnice
17 Sep / Sob
10.00 / Mala dvorana

Gospod Zvezda 2+

Ludvik Středa in Pavel Polák / Obnovitev predstave iz leta 1993
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Šentjanž v Rožu, Avstrija

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
LGM gostuje
18 Sep / Ned
11.00 / PIF festival, Zagreb, Hrvaška

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
23 Sep / Pet
17.00 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
Izven Nakup vstopnice
24 Sep / Sob
10.00 / Mala dvorana

Rumi in kapitan 3+

Saša Pavček
Izven Nakup vstopnice
26 Sep / Pon
16.30 / LUTKE, mednarodni lutkovni festival , Ljubljana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
LGM gostuje
18.30 / LUTKE, mednarodni lutkovni festival , Ljubljana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
LGM gostuje
29 Sep / Čet
18.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

Saša Eržen
PremieraIzven Nakup vstopnice
30 Sep / Pet
11.00 / Katowice, Poljska, Katowice

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
1 Okt / Sob
10.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

Saša Eržen
Izven Nakup vstopnice

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.