28 Maj / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Izven Nakup vstopnice
30 Maj / Pon
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
4 Jun / Sob
10.00 / Mala dvorana

Majhno težavo imam  

Gostuje Lutkovno gledališče Fru Fru
Izven Nakup vstopnice
7 Jun / Tor
9.00 / Velika dvorana

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
Za zaključeno skupino
8 Jun / Sre
9.00 / Velika dvorana

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
Za zaključeno skupino
9 Jun / Čet
9.00 / Velika dvorana

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Mala dvorana

Gluha republika 15+

Ilya Kaminsky
PremieraIzven Nakup vstopnice
10 Jun / Pet
9.00 / Velika dvorana

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Mala dvorana

Gluha republika 15+

Ilya Kaminsky
s pogovorom po predstavi
Abonma JOZEFINAIzven Nakup vstopnice
11 Jun / Sob
10.00 / Velika dvorana

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
Izven Nakup vstopnice
10.00 / SLG Celje

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
LGM gostuje
12.00 / SLG Celje

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
LGM gostuje
17.00 / SLG Celje

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
LGM gostuje
18.00 / Poljska, Valise international festival, Łomža , Łomža

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
18 Jun / Sob
10.00 / Velika dvorana

Zlatolaska in trije medvedi 3+

Po ljudskih motivih / 35 min
Izven Nakup vstopnice

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.