December 2022

1 Dec / Čet
9.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
18.00 / GT22

Je že konec? 12+

Ariel Doron, Maša Radi Buh, Nika Bezeljak / Koprodukcija z Momentom, Maribor
RazprodanoIzven
2 Dec / Pet
17.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Abonma ŽOGICAIzven Nakup vstopnice
18.00 / GT22

Je že konec? 12+

Ariel Doron, Maša Radi Buh, Nika Bezeljak / Koprodukcija z Momentom, Maribor
RazprodanoIzven
3 Dec / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
RazprodanoIzven
11.00 / Lutkovni muzej Maribor

Muzejske lutkodelnice 5+

Ustvarjalno delavnico, na kateri bodo mladi ustvarjalci izdelali skupinsko lutko, bo vodila likovna pedagoginja Monika Pocrnjić. Prijave zbiramo na e-naslovu: blagajna@lg-mb.si.
BrezplačnoIzven
5 Dec / Pon
9.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Za zaključeno skupino
6 Dec / Tor
9.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Za zaključeno skupino
7 Dec / Sre
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Za zaključeno skupino
8 Dec / Čet
9.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Za zaključeno skupino
9 Dec / Pet
9.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
RazprodanoIzven
10 Dec / Sob
10.00 / Mala dvorana

Strahovito 5+

Ana Duša in Tin Grabnar / 40 min
RazprodanoIzven
13 Dec / Tor
9.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
14 Dec / Sre
9.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
16.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
18.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
15 Dec / Čet
9.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
16.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
S pogovorom po predstavi.
Abonma ZVERINICARazprodanoIzven
18.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
16 Dec / Pet
9.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
16.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
S pogovorom po predstavi.
Abonma ZVERINICARazprodanoIzven
18.15 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
17 Dec / Sob
10.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Izven Nakup vstopnice
15.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
19 Dec / Pon
9.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
20 Dec / Tor
9.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
9.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
17.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
17.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
18.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
21 Dec / Sre
9.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
9.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
11.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
16.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
18.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
22 Dec / Čet
9.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
9.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
18.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
23 Dec / Pet
9.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
9.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Odpovedano
17.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
24 Dec / Sob
10.00 / Velika dvorana

Želodkova skrivnost 3+

gozdna detektivka

Saša Eržen / 35 min
Izven Nakup vstopnice
27 Dec / Tor
19.30 / Vojašniški trg, pred LGM

Srečanja v času  

Pohodni ulično-gledališki spektakel

Narodni dom Maribor v sodelovanju z Gledališčem Ane Monro
BrezplačnoIzven
30 Dec / Pet
17.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
RazprodanoIzven
31 Dec / Sob
10.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
RazprodanoIzven