3 Maj / Tor
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
4 Maj / Sre
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
5 Maj / Čet
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
7 Maj / Sob
10.00 / Velika dvorana

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
Izven Nakup vstopnice
15.00 / Belgija, Bruselj

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
15.00 / Belgija, Bruselj

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
8 Maj / Ned
15.00 / Belgija, Bruselj

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
18.00 / Srbija, Novi Sad

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
9 Maj / Pon
9.00 / Velika dvorana

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
Odpovedano
10.30 / Velika dvorana

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
Odpovedano
10 Maj / Tor
9.00 / Velika dvorana

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
Iz knjige na oder
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
Za zaključeno skupino
11 Maj / Sre
9.00 / Velika dvorana

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
Za zaključeno skupino
12 Maj / Čet
18.00 / Velika dvorana

Drobtine iz mišje doline 2+

Anja Štefan / 35 min
Iz knjige na oder
Izven Nakup vstopnice
18.45 / Velika dvorana

Iz knjige na oder  

Mariborska knjižnica
Izven Nakup vstopnice
13 Maj / Pet
18.00 / Sodni stolp

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
s pogovorom po predstavi
Abonma JOZEFINAIzven Nakup vstopnice
18.00 / Sodni stolp

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
s pogovorom po predstavi
Abonma JOZEFINAIzven Nakup vstopnice
14 Maj / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 30 min
Izven Nakup vstopnice
16 Maj / Pon
9.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 30 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Šentilj

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
10.30 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 30 min
Za zaključeno skupino
17 Maj / Tor
9.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 30 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 30 min
Za zaključeno skupino
18 Maj / Sre
9.00 / Velika dvorana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 30 min
Za zaključeno skupino
12.00 / Pozorište za decu, Kragujevac, Srbija

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
LGM gostuje
20 Maj / Pet
10.00 / Ceršak, Slovenija, Ceršak

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
10.00 / Ceršak, Slovenija, Ceršak

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
LGM gostuje
21 Maj / Sob
10.00 / Velika dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Izven Nakup vstopnice
22 Maj / Ned
12.00 / Litva, Kaunas

Cesarjeva nova oblačila 6+

Ustvarjalci uprizoritve po motivih H. C. Andersena / koproducent Gradsko kazalište lutaka Rijeka / 45 min
LGM gostuje
23 Maj / Pon
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
24 Maj / Tor
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
25 Maj / Sre
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
26 Maj / Čet
9.00 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Za zaključeno skupino
16.00 / Karlovac, Hrvaška

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
LGM gostuje
19.00 / Karlovac, Hrvaška

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
LGM gostuje
28 Maj / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Izven Nakup vstopnice
30 Maj / Pon
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino