1 Apr / Pet
9.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Izven
2 Apr / Sob
11.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Izven
5 Apr / Tor
9.00 / Mala dvorana

Praktični nasveti za pridne otroke 5+

Vaňousová, Volpijeva, Dobovškova in Bečka / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Praktični nasveti za pridne otroke 5+

Vaňousová, Volpijeva, Dobovškova in Bečka / 45 min
Za zaključeno skupino
6 Apr / Sre
9.00 / Mala dvorana

Praktični nasveti za pridne otroke 5+

Vaňousová, Volpijeva, Dobovškova in Bečka / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Praktični nasveti za pridne otroke 5+

Vaňousová, Volpijeva, Dobovškova in Bečka / 45 min
Za zaključeno skupino
19.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Za zaključeno skupino
7 Apr / Čet
9.00 / Mala dvorana

Praktični nasveti za pridne otroke 5+

Vaňousová, Volpijeva, Dobovškova in Bečka / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Praktični nasveti za pridne otroke 5+

Vaňousová, Volpijeva, Dobovškova in Bečka / 45 min
Za zaključeno skupino
19.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Za zaključeno skupino
8 Apr / Pet
10.30 / Mala dvorana

Praktični nasveti za pridne otroke 5+

Vaňousová, Volpijeva, Dobovškova in Bečka / 45 min
Za zaključeno skupino
19.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Izven
9 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Praktični nasveti za pridne otroke 5+

Vaňousová, Volpijeva, Dobovškova in Bečka / 45 min
Izven
11 Apr / Pon
10.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Za zaključeno skupino
12 Apr / Tor
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
12.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Za zaključeno skupino
15.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
13 Apr / Sre
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
12.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Za zaključeno skupino
14 Apr / Čet
10.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
12.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Za zaključeno skupino
15 Apr / Pet
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Izven
19.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Izven
16 Apr / Sob
10.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Izven
19 Apr / Tor
17.00 / Kulturni center Ravne na Koroškem

Zlata ptica 3+

Nebojša Pop Tasić po ljudskih motivih
LGM gostuje
21 Apr / Čet
9.00 / Mala dvorana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
Za zaključeno skupino
22 Apr / Pet
9.00 / Mala dvorana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
Za zaključeno skupino
23 Apr / Sob
10.00 / SNG Nova Gorica

Psiček iz megle 3+

Borut Gombač / Koproducent Zavod Bufeto / 30 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
Izven Nakup vstopnice
11.30 / SNG Nova Gorica

Psiček iz megle 3+

Borut Gombač / Koproducent Zavod Bufeto / 30 min
LGM gostuje
17.00 / SNG Nova Gorica

Psiček iz megle 3+

Borut Gombač / Koproducent Zavod Bufeto / 30 min
LGM gostuje
25 Apr / Pon
20.00 / SNG Nova Gorica

Mož, ki je sadil drevesa 15+

Po motivih zgodbe Jeana Gionoja Mož, ki je sadil drevesa / 65 min
LGM gostuje