1 Feb / Pet
11.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Abonma ŽOGICAIzven Nakup vstopnice
2 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Izven Nakup vstopnice
4 Feb / Pon
9.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
5 Feb / Tor
9.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
6 Feb / Sre
9.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
7 Feb / Čet
9.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
9 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
RazprodanoIzven
13 Feb / Sre
9.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Za zaključeno skupino
14 Feb / Čet
9.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Za zaključeno skupino
15 Feb / Pet
18.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
s pogovorom po predstavi
Abonma JOZEFINAIzven Nakup vstopnice
16 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Izven Nakup vstopnice
17 Feb / Ned
16.00 /

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
LGM gostuje
23 Feb / Sob
10.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Izven Nakup vstopnice
25 Feb / Pon
9.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
26 Feb / Tor
9.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Virovitica, Hrvaška

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
Festival VIRKAS Virovitica
LGM gostuje
27 Feb / Sre
9.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
28 Feb / Čet
9.00 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Sankt Gallen, Avstrija

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
18. Regionales Theaterfestival KuKuk
LGM gostuje
10.30 / Velika dvorana

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino