4 Maj / Sob
10.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Izven Nakup vstopnice
10.30 / Gledališče Koper

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
LGM gostuje
6 Maj / Pon
9.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
7 Maj / Tor
9.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Za zaključeno skupino
9 Maj / Čet
18.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Iz knjige na oder v sodelovanju z Mariborsko knjižnico
Za zaključeno skupino
10 Maj / Pet
17.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Iz knjige na oder v sodelovanju z Mariborsko knjižnico
Izven Nakup vstopnice
11 Maj / Sob
10.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
RazprodanoIzven
12 Maj / Ned
14.30 / Wies, Avstrija

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Sommertraumhafen
LGM gostuje
13 Maj / Pon
9.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
14 Maj / Tor
9.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
15 Maj / Sre
9.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
16 Maj / Čet
9.00 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Netopir Kazimir 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
Za zaključeno skupino
17 Maj / Pet
17.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Abonma ZVERINICAIzven Nakup vstopnice
20.00 / Velika dvorana

23 misli o konfliktu / 23 Thoughts About Conflict  

Worst Case Scenario (Izrael) / 70 min
Festival Prestopi
Izven Nakup vstopnice
18 Maj / Sob
10.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Izven Nakup vstopnice
20 Maj / Pon
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
21 Maj / Tor
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
22 Maj / Sre
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
23 Maj / Čet
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
13.00 / Treff Festival, Talin, Estonija

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
LGM gostuje
17.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Abonma ZVERINICAIzven Nakup vstopnice
17.00 / Treff Festival, Talin, Estonija

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
LGM gostuje
24 Maj / Pet
9.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Za zaključeno skupino
25 Maj / Sob
10.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
RazprodanoIzven
30 Maj / Čet
9.00 / Velika dvorana

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
Za zaključeno skupino
31 Maj / Pet
9.00 / Velika dvorana

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Osijek, Hrvaška

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
SLUK
LGM gostuje