2 Okt / Pon
LGM gostuje
3 Okt / Tor
9.00 / Velika dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Za zaključeno skupino
4 Okt / Sre
9.00 / Velika dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Za zaključeno skupino
5 Okt / Čet
9.30 / Lutkovno gledališče Ljubljana

Kaj pa če ... 5+

Nebojša Pop Tasić / 55 min
LGM gostuje
10.00 / Lutkovno gledališče Ljubljana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
LGM gostuje
17.00 / Lutkovno gledališče Ljubljana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
LGM gostuje
6 Okt / Pet
10.00 / Lutkovno gledališče Ljubljana

Andrej Nespanec 3+

Barbara Simoniti / 60 min
LGM gostuje
17.00 / Lutkovno gledališče Ljubljana

Andrej Nespanec 3+

Barbara Simoniti / 60 min
LGM gostuje
7 Okt / Sob
10.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Izven Nakup vstopnice
9 Okt / Pon
9.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10 Okt / Tor
9.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Kulturni dom Križevci

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
11.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
11 Okt / Sre
9.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.00 / Mala Nedelja

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
11.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
12 Okt / Čet
9.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
13 Okt / Pet
9.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
16.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
14 Okt / Sob
10.30 / SNG Nova Gorica

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
LGM gostuje
16.00 / SNG Nova Gorica

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
LGM gostuje
16 Okt / Pon
10.00 / Murska Sobota

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
17.00 / Murska Sobota

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
17 Okt / Tor
9.15 / Murska Sobota

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
10.45 / Murska Sobota

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
LGM gostuje
18 Okt / Sre
9.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
18.15 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
19 Okt / Čet
9.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
PremieraZa zaključeno skupino
20 Okt / Pet
9.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
19.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Abonma VečjiIzven Nakup vstopnice
21 Okt / Sob
10.00 / Mala dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Mala dvorana

Pedenjped 3+

Niko Grafenauer / 30 min
Izven Nakup vstopnice
22 Okt / Ned
16.00 /

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
17.30 /

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
LGM gostuje
25 Okt / Sre
9.00 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
26 Okt / Čet
9.00 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
27 Okt / Pet
9.00 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Za zaključeno skupino
28 Okt / Sob
10.00 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Izven Nakup vstopnice
10.00 / Kosovelov dom, Sežana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Pobalinska pujsa 3+

Manica K. Musil / 50 min
Izven Nakup vstopnice