November 2018

3 Nov / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Izven Nakup vstopnice
10.30 / SNG Nova Gorica

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
LGM gostuje
5 Nov / Pon
10.30 / Murska Sobota

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
LGM gostuje
17.00 / Murska Sobota

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
LGM gostuje
6 Nov / Tor
9.15 / Murska Sobota

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
LGM gostuje
7 Nov / Sre
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
8 Nov / Čet
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
9.00 / Kulturni dom Franca Bernika, Domžale

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
LGM gostuje
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Kulturni dom Franca Bernika, Domžale

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
LGM gostuje
9 Nov / Pet
9.30 / Kulturni dom Franca Bernika, Domžale

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
LGM gostuje
10 Nov / Sob
10.00 / Velika dvorana

Kosovirja na leteči žlici  

Svetlana Makarovič / SLG Celje
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Rijeka, Hrvaška

Snežna kraljica 5+

Zvočna pravljica

Tin Grabnar in Nina Šorak po motivih Hansa Christiana Andersena / 55 min
23. revija lutkovnih gledališč
LGM gostuje
13 Nov / Tor
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
14 Nov / Sre
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
15 Nov / Čet
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
16 Nov / Pet
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
LGM gostuje
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
LGM gostuje
17.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Abonma ZVERINICAIzven Nakup vstopnice
17 Nov / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Izven Nakup vstopnice
LGM gostuje
LGM gostuje
LGM gostuje
18 Nov / Ned
LGM gostuje
LGM gostuje
LGM gostuje
21 Nov / Sre
9.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
22 Nov / Čet
9.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
23 Nov / Pet
9.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
LGM gostuje
11.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Za zaključeno skupino
24 Nov / Sob
10.00 / Ipavčev kutlurni center Šentjur, Šentjur

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
LGM gostuje
10.00 / Velika dvorana

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
Izven Nakup vstopnice
27 Nov / Tor
10.30 / Ruše

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
LGM gostuje
28 Nov / Sre
10.00 / Novo mesto

Platnomer - povest konja 6+

Po motivih istoimenske novele Leva Nikolajeviča Tolstoja / Koproducenti Zavod Bufeto, Cankarjev Dom Ljubljana in Društvo Celinka / 45 min
LGM gostuje
18.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Predpremiera za vabljene
Za zaključeno skupino
29 Nov / Čet
17.00 / Mežica

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
LGM gostuje
17.00 / Mežica

Ščeper in Mba 3+

Svetlana Makarovič / 35 min
LGM gostuje
17.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
PremieraRazprodanoIzven
19.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
PremieraRazprodanoIzven