1 Jun / Čet
9.00 / Velika dvorana

Kocke 1,5+

Po motivih pravljice Ele Peroci Hišica iz kock / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Kocke 1,5+

Po motivih pravljice Ele Peroci Hišica iz kock / 40 min
Za zaključeno skupino
LGM gostuje
LGM gostuje
2 Jun / Pet
9.00 / Velika dvorana

Kocke 1,5+

Po motivih pravljice Ele Peroci Hišica iz kock / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Kocke 1,5+

Po motivih pravljice Ele Peroci Hišica iz kock / 40 min
Za zaključeno skupino
LGM gostuje
3 Jun / Sob
10.00 / Velika dvorana

Kocke 1,5+

Po motivih pravljice Ele Peroci Hišica iz kock / 40 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Mala dvorana

Princesa na zrnu graha  

v organizaciji Kluba koroških Slovencev / Pikce pr' Zile
BrezplačnoIzven
4 Jun / Ned
10.00 / Košice, Slovaška

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
LGM gostuje
6 Jun / Tor
10.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
8 Jun / Čet
9.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
9 Jun / Pet
9.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10 Jun / Sob
10.00 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Pepelka 5+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
RazprodanoIzven
12 Jun / Pon
9.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
13 Jun / Tor
9.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
9.30 / Breda, Nizozemska

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
10.30 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
11.30 / Breda, Nizozemska

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
14.00 / Breda, Nizozemska

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
14 Jun / Sre
9.30 / Breda, Nizozemska

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
15.30 / Breda, Nizozemska

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
17.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
PremieraZa zaključeno skupino
19.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
PremieraZa zaključeno skupino
15 Jun / Čet
9.30 / Breda, Nizozemska

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
16.00 / Breda, Nizozemska

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
LGM gostuje
16 Jun / Pet
10.00 / Breda, Nizozemska

Andrej Nespanec 3+

Barbara Simoniti / 60 min
LGM gostuje
13.30 / Breda, Nizozemska

Andrej Nespanec 3+

Barbara Simoniti / 60 min
LGM gostuje
17 Jun / Sob
10.00 / Velika dvorana

Jakec in breskev velikanka  

Roald Dahl in David Wood / SLG Celje
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Velika dvorana

Jakec in breskev velikanka  

Roald Dahl in David Wood / SLG Celje
Izven Nakup vstopnice
13.00 / Breda, Nizozemska

Andrej Nespanec 3+

Barbara Simoniti / 60 min
LGM gostuje
19 Jun / Pon
9.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Izven Nakup vstopnice
20 Jun / Tor
9.00 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Deček in hiša 3+

Maja Kastelic / 45 min
Za zaključeno skupino