1 Apr / Pet
9.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Za zaključeno skupino
2 Apr / Sob
10.00 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Velika dvorana

Janko in Metka 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 40 min
Izven Nakup vstopnice
9 Apr / Sob
10.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Odpovedano
10.00 / Velika dvorana

Žogica Marogica 3+

Jan Malík / Obnovitev predstave iz leta 1994 v režiji Tineta Varla in z lutkami Antona Jezovška / 45 min
NADOMESTNA PREDSTAVA
Izven Nakup vstopnice
10.00 / Ivančna Gorica, Ivančna Gorica

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
LGM gostuje
12 Apr / Tor
9.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
13 Apr / Sre
9.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
14 Apr / Čet
9.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Plesni teater Ljubljana, Ljubljana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 30 min
LGM gostuje
15 Apr / Pet
9.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Plesni teater Ljubljana, Ljubljana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 30 min
LGM gostuje
16 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
RazprodanoIzven
11.00 / Plesni teater Ljubljana, Ljubljana

Sonce, zemlja, mesec ... 1,5+

Kaja Lorenci po motivih Otona Župančiča / Koproducent Plesni Teater Ljubljana / 30 min
LGM gostuje
11.30 / Mala dvorana

Možiček žebljiček 4+

Lojze Kovačič / Koproducent Hiša otrok in umetnosti / 45 min
Izven Nakup vstopnice
20 Apr / Sre
10.30 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
21 Apr / Čet
10.30 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Iz knjige na oder v sodelovanju z Mariborsko knjižnico
Izven Nakup vstopnice
19.00 / Velika dvorana

Iz knjige na oder  

Mariborska knjižnica
Izven Nakup vstopnice
22 Apr / Pet
10.30 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Avla LGM

Drava pa še kar teče ...  

Izven Nakup vstopnice
23 Apr / Sob
10.00 / Velika dvorana

Ferdo, veliki ptič 3+

Andreja Peklar / 40 min
Odpovedano
10.00 / Velika dvorana

Zgodba na gumbe 4+

Gledališče Zapik, Ljubljana / 35 min
NADOMESTNA PREDSTAVA
Izven Nakup vstopnice
10.30 / SNG Nova Gorica

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
LGM gostuje
14.00 / SNG Nova Gorica

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
LGM gostuje
16.00 / SNG Nova Gorica

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
LGM gostuje
18.00 / Avla LGM

Drava pa še kar teče ...  

Izven Nakup vstopnice
24 Apr / Ned
18.00 / Avla LGM

Drava pa še kar teče ...  

Izven Nakup vstopnice
25 Apr / Pon
18.00 / Avla LGM

Drava pa še kar teče ...  

Izven Nakup vstopnice
29 Apr / Pet
11.00 / Lleida, Španija

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
18.00 / Lleida, Španija

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
30 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Pavliha 3+

Pavel Polák po slovenskih ljudskih motivih / 35 min
Izven Nakup vstopnice
12.45 / Lleida, Španija

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
18.00 / Lleida, Španija

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje
19.30 / Lleida, Španija

Ostržek 6+

Carlo Collodi / Matteo Spiazzi / 40 min
LGM gostuje