3 Jun / Sob
17.00 / Mala dvorana

Princesa na zrnu graha  

v organizaciji Kluba koroških Slovencev / Pikce pr' Zile
BrezplačnoIzven
9 Jun / Pet
19.30 / Minoritska cerkev

Pange Lingua  

Akademski pevski zbor Maribor
Izven
10 Jun / Sob
17.00 / Minoritska kavarna

Pri zajčku 1,5+

sklop štirih interaktivnih predstav za najmlajše

BrezplačnoIzven
18.00 / Minoritska kavarna

Pri zajčku 1,5+

sklop štirih interaktivnih predstav za najmlajše

BrezplačnoIzven
21.00 / Avditorij

Večno mladi  

Erik Gedeon / SNG Maribor
Karte lahko prevzamete v Mariborski knjižnici do zapolnitve mest.
BrezplačnoIzven
16 Jun / Pet
19.00 / Minoritska cerkev

Poslušajte vsi človeki!  

500 let reformacije v Sloveniji

Carmina Slovenica / Cikel CHOREGIE
Izven
17 Jun / Sob
10.00 / Velika dvorana

Jakec in breskev velikanka  

Roald Dahl in David Wood / SLG Celje
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Velika dvorana

Jakec in breskev velikanka  

Roald Dahl in David Wood / SLG Celje
Izven Nakup vstopnice
21 Jun / Sre
19.00 / Minoritska cerkev

BARVE IN ZGODBE FESTIVALA LENT  

BrezplačnoIzven
20.00 / Velika dvorana

26. Odprta plesna scena  

THE CUBE UNTOLD ● PO SONETU

60 min
Izven
22 Jun / Čet
19.00 / Mala dvorana

Novicam se ne odpovemo!  

Predstavitev slovenskega paviljona na 57. beneškem bienalu

BrezplačnoIzven
20.00 / Velika dvorana

26. Odprta plesna scena  

IZPLEŠI SVOJE SANJE! ● NAŠI STEBRI

85 min
Izven
23 Jun / Pet
23.45 / Avditorij

FUNKY JUNKIE (SRB)  

Izven
24 Jun / Sob
23.45 / Avditorij

SPACEWALKER (SRB)  

Izven
25 Jun / Ned
20.00 / Živo mesto / Živa Koroška (Koroška cesta)

Zaigraj kamišibaj 4+

Malo pa papirnato gledališče

BrezplačnoIzven
27 Jun / Tor
18.30 / Živa Dvorišča / Gosposka ulica

Zaigraj kamišibaj 4+

Malo pa papirnato gledališče

Za otroke!
BrezplačnoIzven
20.00 / Živa Dvorišča / Gosposka ulica

Zaigraj kamišibaj 4+

Malo pa papirnato gledališče

Za odrasle!
BrezplačnoIzven
22.00 / Avditorij

GOGO PENGUIN (GBR)  

Izven
28 Jun / Sre
22.00 / Avditorij

HOT 8 BRASS BAND (USA)  

Izven
23.45 / Avditorij

WOO-D  

Izven
29 Jun / Čet
22.00 / Avditorij

OMAR SOSA QUARTETTO AFROCUBANO (CUB)  

Izven
23.45 / Avditorij

SUHAID (HUN)  

Izven
30 Jun / Pet
Izven
23.45 / Avditorij

ALEX BARCK (GER)  

Izven