3 Avg / Sob
10.00 / Avditorij

O dveh kozah 3+

Po motivih Zgodbe o dveh kozah Toma Barberja / Lutkovno gledališče Tri, Kranj / Lutkovna skupina Bobek, Ljubljana / 35 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Avditorij

Zgodba na gumbe 4+

Gledališče Zapik, Ljubljana / 35 min
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Avditorij

Hladna vojna  

Izven Nakup vstopnice
4 Avg / Ned
10.00 / Vojašniški trg, pred LGM

Po poteh Poletnega lutkovnega pristana  

Sprehod z Bredo Varl

Rajzefiber / Lutkovno gledališče Maribor
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Mestni park / Art kamp

Jovan 3+

Lutkovno gledališče Bufos, Atene, Grčija / 30 min
Izven Nakup vstopnice
7 Avg / Sre
21.00 / Avditorij

Požiganje  

Izven Nakup vstopnice
10 Avg / Sob
10.00 / Avditorij

Opičja uganka ali Mamica, kje si? 2+

Lutkovno gledališče FRU-FRU / Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana / 35 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Avditorij

Jonny in Sybil 3+

Skupina Miaow, Toulouse, Francija / 35 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Avditorij

Likovna ustvarjalnica 3+

V sodelovanju z Umetnostno galerijo Maribor
BrezplačnoIzven
21.00 / Avditorij

Kriči, Sarajevo!  

Izven Nakup vstopnice
11 Avg / Ned
10.00 / Avditorij

Zoopotniki 3+

Lutkovno gledališče Pupilla, Lendava / 45 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Mestni park / Art kamp

Jonny in Sybil 3+

Skupina Miaow, Toulouse, Francija / 35 min
Izven Nakup vstopnice
14 Avg / Sre
21.00 / Avditorij

Bohemian Rhapsody  

Izven Nakup vstopnice
16 Avg / Pet
21.00 / Avditorij

Bilo je nekoč v Hollywoodu  

Izven Nakup vstopnice
17 Avg / Sob
10.00 / Velika dvorana

Leti, leti, pikapolonica 1,5+

Lutkovno gledališče Sampo, Helsinki, Finska / 30 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Velika dvorana

Aero 1,5+

Gledališče Odivo, Banská Bystrica, Slovaška / 30 min
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Avditorij

Najljubša  

Izven Nakup vstopnice
18 Avg / Ned
10.00 / Velika dvorana

Aero 1,5+

Gledališče Odivo, Banská Bystrica, Slovaška / 30 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Avditorij

Gozd raja! 4+

Zavod Kuskus / Gledališče za otroke Dubrava, Hrvaška / Gledališče Glej / Zavod Federacija, Ljubljana / 40 min
Izven Nakup vstopnice
21 Avg / Sre
21.00 / Avditorij

Hiša, ki jo je zgradil Jack  

Izven Nakup vstopnice
23 Avg / Pet
17.00 / Mala dvorana

Slon kolesari po mestu 2+

Izbor kratkih animiranih filmov za najmlajše

Pekarna Magdalenske mreže Maribor / 40 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Velika dvorana

Bacek, ki je padel z neba 2+

Naivno gledališče Liberec, Češka / 45 min
Izven Nakup vstopnice
24 Avg / Sob
10.00 / Avditorij

Korenčkov palček 3+

Mini teater, Ljubljana / 45 min
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Avditorij

Bojevnica  

Izven Nakup vstopnice
25 Avg / Ned
10.00 / Vojašniški trg, pred LGM

Po poteh Poletnega lutkovnega pristana  

Sprehod z Bredo Varl

Rajzefiber / Lutkovno gledališče Maribor
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Velika dvorana

Senca 7+

Gledališče NUKU, Talin, Estonija / 60 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Mestni park / Art kamp

Moje prav(lj)ice: Sneguljčica 6+

Kulturno umetniško društvo Transformator, Ljubljana / 50 min
Izven Nakup vstopnice
26 Avg / Pon
10.00 / LGM

Papirnate zgodbe za male 5+

Lutkovna delavnica

120 min
Izven Nakup vstopnice
16.00 / LGM

Papirnate zgodbe za velike 16+

Delavnica za pedagoške delavce ter gledališke in likovne ustvarjalce

120 min
Izven Nakup vstopnice
27 Avg / Tor
10.00 / LGM

Papirnate zgodbe za male 5+

Lutkovna delavnica

120 min
Izven Nakup vstopnice
16.00 / LGM

Papirnate zgodbe za velike 16+

Delavnica za pedagoške delavce ter gledališke in likovne ustvarjalce

120 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Vojašniški trg, pred LGM

Potepini z avtorjema  

Premiera interaktivne zvočne poti

Zavod Cona, Ljubljana / Lutkovno gledališče Maribor / 180 min
Izven Nakup vstopnice
28 Avg / Sre
10.00 / LGM

Papirnate zgodbe za male 5+

Lutkovna delavnica

120 min
Izven Nakup vstopnice
16.00 / LGM

Papirnate zgodbe za velike 16+

Delavnica za pedagoške delavce ter gledališke in likovne ustvarjalce

120 min
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Velika dvorana

Kaštanka 9+

Gledališče Virovitica, Hrvaška / Lutkovno gledališče Zadar, Hrvaška / 50 min
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Avditorij

Tatiči  

Izven Nakup vstopnice
29 Avg / Čet
10.00 / LGM

Papirnate zgodbe za male 5+

Lutkovna delavnica

120 min
Izven Nakup vstopnice
16.00 / LGM

Papirnate zgodbe za velike 16+

Delavnica za pedagoške delavce ter gledališke in likovne ustvarjalce

120 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Velika dvorana

Sovica Oka 3+

Lutkovno gledališče Ljubljana / 45 min
Izven Nakup vstopnice
19.00 / Mala dvorana

Lutke ne jočejo 16+

Najboljše stop animacije 7. in 8. StopTrik MFF

Pekarna Magdalenske mreže Maribor / 70 min
Izven Nakup vstopnice
30 Avg / Pet
10.00 / LGM

Papirnate zgodbe za male 5+

Lutkovna delavnica

120 min
Izven Nakup vstopnice
16.00 / LGM

Papirnate zgodbe za velike 16+

Delavnica za pedagoške delavce ter gledališke in likovne ustvarjalce

120 min
Izven Nakup vstopnice
16.00 / Avditorij

Papirnate zgodbe za male 5+

Lutkovna delavnica

120 min
Produkcija lutkovne delavnice
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Velika dvorana

Gospa Meier in kos 4+

Gledališče Mezzanin Gradec, Avstrija / 50 min
Izven Nakup vstopnice
19.00 / Mala dvorana

Helmska legenda - Polna luna 5+

The Train Theatre, Jeruzalem, Izrael / 45 min
RazprodanoIzven
21.00 / Avditorij

Mirai 8+

Animirani japonski film o čarobnem potovanju skozi čas

V okviru programa Letni kino Minoriti / 98 min
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Avditorij

Mirai  

Izven Nakup vstopnice
31 Avg / Sob
10.00 / Minoritska cerkev

Kam so izginile nogavičke? 1,5+

Mestno lutkovno gledališče Reka, Hrvaška / 30 min
RazprodanoIzven
11.45 / Umetnostna galerija Maribor

Ustvarjalna delavnica 3+

Umetnostna galerija Maribor
BrezplačnoIzven
16.00 / Minoritska cerkev

Kam so izginile nogavičke? 1,5+

Mestno lutkovno gledališče Reka, Hrvaška / 30 min
RazprodanoIzven
17.00 / Velika dvorana

Lesena noga 4+

Gledališče Drak, Hradec Králové, Češka / 60 min
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Avditorij

Ne puščaj sledov  

Izven Nakup vstopnice