2 Sep / Sob
10.00 / Studio LGM

Pristaniški mački in delavnica z Bibi Bobnar 3+

Zavod Suigeneris in LGL / 11 minut
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Avditorij

Franziskus   

Klub Wetrinsky
Izven
13 Sep / Sre
17.00 / Mala dvorana

Čuk na palici 3+

Svetlana Makarovič / Kulturni zavod Kult, Nika Bezeljak, Laura Zafred / 40
Za zaključeno skupino
18.00 / Mala dvorana

Klemenčič in njegov Gašper  

Prvo javno predvajanje filma

Kulturni in umetniški program RTV Slovenija 2016/2017
Za zaključeno skupino
14 Sep / Čet
10.00 / Stara dvorana SNG Maribor

Bi se gnetli na tej metli? 3+

Julia Donaldson, Alex Sheffler / Lutkovno gledališče Ljubljana
Izven Nakup vstopnice
11.30 / Intimni oder / GT22

Zverinice iz stripa 4+

Striparsko-pripovedovalska animacija po motivih rezijanskih ljudskih zgodb

Ana Duša, Špela Frlic, Rok Kušlan, Andrej Štular, Klemen Bračko / Pripovedovalski variete, Stripburg
Za zaključeno skupino
14.00 / Sončni studio LGM

Pogovor o predstavah  

BrezplačnoIzven
18.00 / Mala dvorana

Medved in mali 2+

Katja Gehrmann / Lutkovno gledališče Ljubljana
Izven Nakup vstopnice
18.30 / Intimni oder / GT22

Zverinice iz stripa 4+

Striparsko-pripovedovalska animacija po motivih rezijanskih ljudskih zgodb

Ana Duša, Špela Frlic, Rok Kušlan, Andrej Štular, Klemen Bračko / Pripovedovalski variete, Stripburg
Izven Nakup vstopnice
19.00 / Studio LGM

Skica za srce  

AGRFT, produkcija magistrskega programa Dramska igra, smer Igra z lutko
Za zaključeno skupino
20.00 / GT22

Zemljevidi bienalov ULU, odprtje razstave in Konjska moč, inštalacija  

Kuratorji in prostorska postavitev sonda21, Nika Bezeljak, Andrej Firm
BrezplačnoIzven
15 Sep / Pet
10.00 / Mala dvorana

Medved in mali 2+

Katja Gehrmann / Lutkovno gledališče Ljubljana
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Studio LGM

Za petimi gorami 4+

Irena Rajh / Hiša otrok in umetnosti, Lutkovno gledališče FRU-FRU
Za zaključeno skupino
12.00 / Sončni studio LGM

Pogovor o predstavah  

BrezplačnoIzven
17.00 / Velika dvorana

Virginija Volk  

Izven Nakup vstopnice
18.00 / Studio LGM

Za petimi gorami 4+

Irena Rajh / Hiša otrok in umetnosti, Lutkovno gledališče FRU-FRU
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Sončni studio LGM

Srečanje tujih festivalskih gostov in članov ULU  

BrezplačnoZa zaključeno skupino
Za zaključeno skupino
27 Sep / Sre
20.00 / Velika dvorana

Morda na videz kdaj kot vsi ljudje  

plesna predstava

Kaja Lorenci
Izven Nakup vstopnice
29 Sep / Pet
19.00 / Minoritska cerkev

Projekt Krog  

Konceptualni umetniški dogodek in intermedijska razstava

Aleksander Legen / Jože Slaček, Zavod za kulturo Naključje 7
BrezplačnoIzven
20.00 / Velika dvorana

Leviah  

avtobiografska sodobna plesna predstava

Reut Shemesh
Izven Nakup vstopnice
30 Sep / Sob
20.00 / Velika dvorana

Tulkudream  

buto predstava

Tanja Zgonc
Izven Nakup vstopnice

Arhiv gostujočega programa

2021

2020

2019

2018

2017

2016