1 Sep / Čet
17.00 / Sodni stolp

Kiparsko-slikarska razstava  

Razstava v organizaciji Narodnega doma

BrezplačnoIzven
20.00 / Velika dvorana

Deep Purple  

glasbeno-plesna predstava

Jasmina Križaj, Simon Wehrli, Daniel Gisler / 50 minut
Platforma
Izven Nakup vstopnice
2 Sep / Pet
18.00 / Minoritska cerkev

Lent po Lentu: Prestol  

Razstava v organizaciji Narodnega doma

Pavel Surovi
BrezplačnoIzven
19.00 / Velika dvorana

Venera  

plesni film z glasbo v živo

Mala Kline / 27 minut
Platforma
BrezplačnoIzven
3 Sep / Sob
20.00 / Velika dvorana

dragON aka PHOENIX  

koreografsko delo

Aleksandar Georgiev, Zhana Pencheva, Darío Barreto Damas aka STEAM ROOM / 60 minut
Platforma
Izven Nakup vstopnice
4 Sep / Ned
20.30 / Velika dvorana

Fusion Reactor  

plesno-glasbeni spektakel

Žigan Kranjčan / 70 minut
Platforma
Izven Nakup vstopnice
8 Sep / Čet
18.00 / Sodni stolp

Štajerski árgo: ne-čaga  

Založba Pivec in Štajerski árgo se predstavljata.

BrezplačnoIzven
10 Sep / Sob
13.00 / Sodni stolp

Srečanje mednarodnega gledališkega projekta Esteticas Feministas  

KUD Transformator
Za zaključeno skupino
20.00 / Avditorij

Koncert Nine Pušlar  

Izven Nakup vstopnice
11 Sep / Ned
10.00 / Sodni stolp

Srečanje mednarodnega gledališkega projekta Esteticas Feministas  

KUD Transformator
Za zaključeno skupino
12 Sep / Pon
10.00 / Sodni stolp

Srečanje mednarodnega gledališkega projekta Esteticas Feministas  

KUD Transformator
Za zaključeno skupino
13 Sep / Tor
10.00 / Sodni stolp

Srečanje mednarodnega gledališkega projekta Esteticas Feministas  

KUD Transformator
Za zaključeno skupino
14 Sep / Sre
10.00 / Sodni stolp

Srečanje mednarodnega gledališkega projekta Esteticas Feministas  

KUD Transformator
Za zaključeno skupino
18.00 / Sodni stolp

Odprti horizonti  

Vesna V. Godina: Zablode feminizma

Mariborska knjižnica
BrezplačnoIzven
15 Sep / Čet
17.00 / Mala dvorana

Dokudoc: Luksuz  

Izven Nakup vstopnice
19.00 / Velika dvorana

Dokudoc: Poletje 91  

Žiga Virc
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Velika dvorana

Dokudoc: Konoplja osvobaja  

Miha Čelar
Izven Nakup vstopnice
16 Sep / Pet
10.00 / Sodni stolp

Delavnice kulturnega turizma  

Razvoj in promocija kulturnega turizma

Zavod za turizem Maribor in Urad za kulturo in mladino Mestne občine Maribor
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Dokudoc: Iskre v času  

Jurij Gruden
Izven Nakup vstopnice
17.00 / Mala dvorana

Dokudoc: Trohnenje 2022  

Trohnenje 2022 + Sutherland v okvirju

Izven Nakup vstopnice
19.00 / Velika dvorana

Dokudoc: Smučarske sanje  

Zdaj ljubiš slovenski film + Smučarske sanje

Izven Nakup vstopnice
20.00 / Sodni stolp

Kantfest  

Jani Kovačič in Miran Košuta - Giorgio Gaber
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Velika dvorana

Dokudoc: Rentgenska slika družina  

Firouzeh Khosrovani
Izven Nakup vstopnice
17 Sep / Sob
17.00 / Mala dvorana

Dokudoc: Kar ostane na poti  

Jutri, ko sem te videl + Kar ostane na poti

Izven Nakup vstopnice
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Velika dvorana

Dokudoc: Sarajevo safari  

Miran Zupanič
Izven Nakup vstopnice
18 Sep / Ned
11.00 / Mala dvorana

Dokudoc KRATKI  

Babsi adler + Rodna Gruda + Kje se bom zbudil jutri + 62a Od prepovedi do ustave + Marsova luka + [ hav-uhk ] + Vse je eno vse je vseeno + Babičino seksualno življenje

Izven Nakup vstopnice
Izven Nakup vstopnice
19.00 / Velika dvorana

Dokudoc: Dokumentarno ime 2022 / Moje ime  

Nadja Velušček
Izven Nakup vstopnice
21.00 / Velika dvorana

Dokudoc: Izginjanje  

Andrina Mračnikar
Izven Nakup vstopnice
19 Sep / Pon
20.00 / Avditorij

Manu Chao Acoustic  

koncert v produkciji Narodnega doma

RazprodanoIzven
22 Sep / Čet
19.00 / Minoritska cerkev

Branje za življenje: Tadeja Brankovič  

Mariborksa knjižnica
BrezplačnoIzven
25 Sep / Ned
19.00 / Minoritska cerkev

Koncert komornega zbora Hugo Wolf  

BrezplačnoIzven
28 Sep / Sre
9.00 / Mala dvorana

StopTrik: Otroški program 2+

Dojenčka in medved

Za zaključeno skupino
10.00 / Sodni stolp

Delavnice kulturnega turizma  

Razvoj in promocija kulturnega turizma

Zavod za turizem Maribor in Urad za kulturo in mladino Mestne občine Maribor
Za zaključeno skupino
10.00 / Mala dvorana

StopTrik: Otroški program 2+

Dojenčka in medved

Za zaključeno skupino
29 Sep / Čet
9.00 / Mala dvorana

StopTrik: Zgodovina stopanimacije 9+

Za zaključeno skupino
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

StopTrik: Otroški program  

Mednarodni tekmovalni program: Stop animacija za otroke I

Za zaključeno skupino
30 Sep / Pet
9.00 / Mala dvorana

StopTrik: Otroški program  

Mednarodni tekmovalni program: Stop animacija za otroke I

Za zaključeno skupino
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

StopTrik: Otroški program  

Mednarodni tekmovalni program: Stop animacija za otroke II

BrezplačnoIzven
17.00 / Mala dvorana

StopTrik: Otroški program 2+

Dojenčka in medved

BrezplačnoIzven