2 Nov / Sob
11.00 / LGM

Potepini  

Interaktivna zvočna pot

Zavod Cona, Ljubljana / Lutkovno gledališče Maribor / 45 min
Izven Nakup vstopnice
8 Nov / Pet
19.00 / Minoritska cerkev

Branje za življenje z Nastjo Mulej  

BrezplačnoIzven
19.00 / Minoritska cerkev

Branje za življenje z Nastjo Mulej  

Izven Nakup vstopnice
9 Nov / Sob
10.00 / Mala dvorana

Kroki in prijatelji 2+

Umetniško društvo Konj, Lutkovno gledališče Fru-Fru / 30 min
gostuje Lutkovno gledališče Fru-Fru
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Kroki in prijatelji 2+

Umetniško društvo Konj, Lutkovno gledališče Fru-Fru / 30 min
gostuje Lutkovno gledališče Fru-Fru
RazprodanoIzven
19.00 / Minoritska cerkev

Brass Band Slovenija – Glasbeni mozaik  

Izven Nakup vstopnice
13 Nov / Sre
19.30 / Minoritska cerkev

Pihalni kvintet Slowind  

1. koncert Komornega cikla 2019/2020
Izven
16 Nov / Sob
19.00 / Minoritska cerkev

Monolit  

Ambientalni koncert "drone" glasbe za kontrabas, čelo in trak

Izven Nakup vstopnice
18 Nov / Pon
19.00 / Mala dvorana

Prevodni Pranger  

Izven Nakup vstopnice
23 Nov / Sob
19.00 / Minoritska cerkev

SPANJE: oblike, krajine, pošasti  

plesno-gledališka predstava

Muzeum Ljubljana, Bunker Ljubljana, Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
Izven Nakup vstopnice
26 Nov / Tor
18.00 / Velika dvorana

Otvoritev ENIMATION festivala 2019 8+

9. mednarodni festival otroškega in mladinskega filma

Izven
27 Nov / Sre
19.00 / Minoritska cerkev

Pihalni kvintet Vivus – Vivus!  

Izven Nakup vstopnice
29 Nov / Pet
19.00 / Mala dvorana

Biti Don Kihot 16+

Matija Solce / Teatro Matita / 60 min
gostuje Teatro Matita
Abonma JOZEFINAIzven Nakup vstopnice
30 Nov / Sob
10.00 / Velika dvorana

Brundagrrrrom!  

Gledališče Koper / 30 min
gostuje Gledališče Koper
Izven Nakup vstopnice
16.00 / Velika dvorana

ENIMATION festival 2019 4+

Kratki animirani filmi A je to! Pat in Mat znova v akciji

60 min
Izven
18.00 / Velika dvorana

Zaključek ENIMATION festivala 2019   

9. mednarodni festival otroškega in mladinskega filma

Izven

Arhiv gostujočega programa

2021

2020

2019

2018

2017

2016