September 2020

5 Sep / Sob
10.00 / Avditorij

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
12 Sep / Sob
10.00 / Avditorij

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
19 Sep / Sob
10.00 / Avditorij

Začarani čajnik iz Čudežnega zaboja 3+

Japonska pravljica

PRIPOVEDNO GLEDALIŠČE GDČ. BAZILIKE / 30 min
Izven Nakup vstopnice
11.00 / Avla LGM

Potepini 5+

Interaktivna zvočna pot

Lutkovno gledališče Maribor in Zavod Cona / 45 min
Izven Nakup vstopnice
23 Sep / Sre
18.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
PredpremieraIzven
24 Sep / Čet
18.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
PremieraIzven
25 Sep / Pet
10.00 / Minoritska cerkev

Zatočišče / Gimme Shelter 15+

Violaine Fimbel / Koproducenti Compagnie Yôkaï, Charleville-Mezieres, Le Manège - Scène Nationale, Studio Césaré - CNC / 70 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Minoritska cerkev

Zatočišče / Gimme Shelter 15+

Violaine Fimbel / Koproducenti Compagnie Yôkaï, Charleville-Mezieres, Le Manège - Scène Nationale, Studio Césaré - CNC / 70 min
Abonma JOZEFINAIzven Nakup vstopnice
21.00 / Minoritska cerkev

Zatočišče / Gimme Shelter 15+

Violaine Fimbel / Koproducenti Compagnie Yôkaï, Charleville-Mezieres, Le Manège - Scène Nationale, Studio Césaré - CNC / 70 min
Izven Nakup vstopnice
26 Sep / Sob
10.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
RazprodanoIzven
12.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
RazprodanoIzven
28 Sep / Pon
9.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
29 Sep / Tor
9.00 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Bimberli 3+

Rok Predin in Andrej Predin / 50 min
Za zaključeno skupino