1 Apr / Pon
9.00 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
2 Apr / Tor
9.00 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Šivilja in škarjice 3+

Dragotin Kette / 35 min
Za zaključeno skupino
5 Apr / Pet
17.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Abonma ŽOGICAZa zaključeno skupino
18.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Abonma ŽOGICAZa zaključeno skupino
6 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
RazprodanoIzven
8 Apr / Pon
9.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
9 Apr / Tor
9.00 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Čarovnik barv 3+

Arnold Lobel / Koproducent Lutkarska organizacija LOFT Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
11 Apr / Čet
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
12 Apr / Pet
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
13 Apr / Sob
10.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Izven Nakup vstopnice
15 Apr / Pon
9.00 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Velika dvorana

Sneguljčica 3+

Pavel Polák po motivih bratov Grimm / 45 min
Za zaključeno skupino
19 Apr / Pet
9.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Odpoved zaradi odsotnosti gostujočega igralca.
Odpovedano
9.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Za zaključeno skupino
10.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Za zaključeno skupino
20 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
RazprodanoIzven
11.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Izven Nakup vstopnice
18.00 / Velika dvorana

Moj lajf 9+

Boštjan Gorenc Pižama / 55 MIN
Izven Nakup vstopnice
19.00 / Velika dvorana

Sen kresne noči 12+

William Shakespeare / 75 min
Odpoved zaradi odsotnosti gostujočega igralca.
Odpovedano
23 Apr / Tor
9.00 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Coprnica Dragica 3+

Metka Damjan, Aja Kobe in Svetlana Patafta po motivih slikanice Marijane Jelić / koproducent Teatar Puna kuća, Zagreb / 35 min
Za zaključeno skupino
27 Apr / Sob
10.00 / Mala dvorana

Bela kamela 5+

Nika Bezeljak po resnični zgodbi / 55 min
Izven Nakup vstopnice