1 Mar / Tor
9.00 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino
2 Mar / Sre
9.00 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
3 Mar / Čet
9.00 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino
18.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
4 Mar / Pet
9.00 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Mala dvorana

Petelin se sestavi 3+

Dane Zajc / 55 min
Izven
18.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
7 Mar / Pon
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
8 Mar / Tor
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
9 Mar / Sre
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10 Mar / Čet
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
11 Mar / Pet
9.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Za zaključeno skupino
17.00 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Izven
12 Mar / Sob
11.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Izven
11.30 / Minoritska cerkev

Pirat in luna 3+

Po motivih slikanice Dennisa Haseleya in s pesmimi Bine Štampe Žmavc / 40 min
Izven
18 Mar / Pet
9.00 / Mala dvorana

Piskač iz Hamelina  

Noriyuki Sawa po motivih starodavne legende
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Piskač iz Hamelina  

Noriyuki Sawa po motivih starodavne legende
Za zaključeno skupino
19 Mar / Sob
11.30 / Mala dvorana

Piskač iz Hamelina  

Noriyuki Sawa po motivih starodavne legende
Izven
23 Mar / Sre
9.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
24 Mar / Čet
9.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
25 Mar / Pet
9.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
11.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Za zaključeno skupino
26 Mar / Sob
12.00 / Mala dvorana

Mali modri in mali rumeni 3+

Leo Lionni / 40 min
Izven
29 Mar / Tor
15.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
30 Mar / Sre
9.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
31 Mar / Čet
9.00 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino
10.30 / Mala dvorana

Janček ježek 3+

Po motivih slovenske ljudske pravljice / 45 min
Za zaključeno skupino